ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
Kategorie wydarzeń
 
 
Film
Kabaret
Literatura
Muzyka
Plastyka
Sport
Taniec
Teatr
Wystawy różne
Wydarzenia inne
 
  Bezpłatne

Dla dzieci

Wspólne: dla dzieci i dorosłych

Dla seniorów

Festiwale

Odbywające się online
 
05-12-2020     - 30-12-2020  
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone
ZAPRASZAMY NA ŚWIĘTA INNE NIŻ WSZYSTKIE
ZAPRASZA
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie
ul. Dąbrowszczaków 3
10-538 Olsztyn
(Kamienica Naujacka MOK)
tel.: (89) 522 13 72 (centrala)
fax: (89) 522 13 51
http://www.mok.olsztyn.pl
Olsztyn
miejsce:
Stare Miasto
» Wydarzenia inne
ZAPRASZAMY NA ŚWIĘTA INNE NIŻ WSZYSTKIE


Takich świąt nie przewidziałby nawet wróż Maciej. Jasne, niektóre rzeczy się nie zmienią, bo zmienić się nie mogą. Z pewnością w większości domów ryba po grecku nadal będzie pyszniła się marchwią, a koty po staremu uwiją gniazda wśród choinkowych gałęzi. Nie da się jednak ukryć, że przed nami święta inne niż wszystkie.

Rzeczywistość zweryfikowała wiele świątecznych planów. Wiemy, bo też musieliśmy skroić nasze oczekiwania do realiów. I może nie udało nam się schudnąć czy rzucić palenia, ale za to mimo wszystkich bolesnych ograniczeń udało nam się przygotować świąteczną ofertę, która - szczerze w to wierzymy! - jest w stanie przynieść wam dużo radości i naprawdę dobrej zabawy!

Grudniowy program "Święta inne niż wszystkie" to trzy wyjątkowe projekty artystyczne.

- "Strzeż się Mikołaja!" to otwarta wystawa plenerowa w okolicach Spichlerza. Sentymentalno-makabryczna podróż w krainę PRL-owskiego obciachu, gdy święty Mikołaj nie zawsze bywał święty. Od 5 do 28 grudnia zapraszamy was na ul. Rodziewiczówny do posmakowania demonicznego miksu tandety i świątecznego majestatu!

- XII Warmiński Jarmark Świąteczny, czyli "Jarmark taki sam, jak nigdy!". Od 10 do 13 grudnia staromiejskie zakamarki zamienią się w baśniową krainę pełną dobrej energii i świątecznej atmosfery. Choć nie wolno nam organizować występów artystycznych czy punktów gastronomicznych, to przecież nadal możemy zaprosić was do zabawy w wyjątkowej grze miejskiej po świecie, który przepełniają wyłącznie dobre emocje!

- #DziękiMedykom to tradycyjny koncert przedsylwestrowy MOK, tym razem organizowany w zmienionej formule. Nie mogąc spotkać się z wami na występach scenicznych, zapraszamy na koncert online, transmitowany na żywo w internetowych kanałach MOK. Koncert wyjątkowy, bo organizowany na rzecz olsztyńskich lekarzy, niekwestionowanych superbohaterów ostatnich trudnych miesięcy. Przy waszym udziale chcemy choć w taki skromny sposób podziękować im za wszystko, co dla nas robią. 30 grudnia o 18 dla was i dla lekarzy z regionu zagrają: PostNatura, Stach Bukowski, Romantycy Lekkich Obyczajów i Łydka Grubasa!
Współpraca: Radio UWM FM

Choć świat stanął na głowie - my nie traćmy głowy. Zapraszamy na Święta inne niż wszystkie!
Miejsce:
Stare Miasto
Godz.
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone

 
 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2021


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury