ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
Kategorie wydarzeń
 
 
Film
Kabaret
Literatura
Muzyka
Plastyka
Sport
Taniec
Teatr
Wystawy różne
Wydarzenia inne
 
  Bezpłatne

Dla dzieci

Wspólne: dla dzieci i dorosłych

Dla seniorów

Festiwale

Odbywające się online
 
04-09-2020     - 06-09-2020  
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone
ETHNO PORT Poznań Festival 2020
ZAPRASZA
Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu
ul. Św. Marcin 80/82
61-809 Poznań
https://ckzamek.pl
Poznań
miejsce:
Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu
ul. Św. Marcin 80/82
61-809 Poznań
17.00 - 23.00
» Wydarzenia inne
Droga ethnoportowa Publiczności!

Mamy nadzieję, że jesteście zdrowi i radzicie sobie w tym trudnym i dziwnym czasie. Tym, co w szczególny sposób wszystkim doskwiera, jest niemożność budowania jakichkolwiek planów opartych na wiarygodnych prognozach.

Jak wiecie, nowy termin kolejnej edycji festiwalu wyznaczyliśmy na początek września. Dzisiaj jednak zorganizowanie wydarzenia podobnego do poprzednich Ethno Portów wydaje się niemożliwe. Nie wiemy nic o jesiennych rygorach sanitarnych, bez odpowiedzi pozostaje pytanie, czy otwarte zostaną granice i obawiamy się, czy ogromne straty finansowe, które dotknęły również naszą instytucję, nie storpedują wszelkich planów. W takiej rzeczywistości rozmowy z artystami, negocjacje z ich agentami i jakiekolwiek inne poważne ustalenia są niemożliwe do przeprowadzenia.

Nie wyobrażamy sobie jednocześnie, by kolejny Ethno Port Poznań miał się w ogóle nie odbyć! Planujemy jego realizację w zapowiedzianym wrześniowym terminie, przygotowując różne warianty – od przeniesienia całości wydarzenia do sieci, po festiwal o mieszanej formule z kilkoma, odbywającymi się w CK ZAMEK, koncertami. Wiemy oczywiście, że cokolwiek wymyślimy i tak ucierpi to, co kochamy najbardziej, czyli festiwalowa atmosfera, spotkanie z Wami i możliwość wspólnego wysłuchania koncertów. Jednak mamy nadzieję, że po pechowej 13. edycji przyjdą następne i znowu będziemy mogli radośnie przeżywać nasze czerwcowe święto.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy kupili sprzedawane przez nas w tym roku karnety. Wydawało nam się, że będą służyć tym, którzy zechcą wziąć udział w przeniesionym na wrzesień festiwalu. W sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy, zmuszeni jesteśmy jednak skierować Was na naszą stronę: https://ckzamek.pl/…/5819-zwrot-biletow-na-zamkowe-wydarze…/ Znajdziecie tam informację, jak można zwrócić bilety zakupione na zamkowe wydarzenia. Nowe warunki udziału, w dostosowanym do nowych realiów festiwalu, podamy do wiadomości, gdy tylko będzie to możliwe.

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i do jak najszybszego zobaczenia!

Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, organizator Festiwalu Ethno Port Poznań

__

Grafika autorstwa Grzegorza Ciemnoczołowskiego przedstawia pomarańczowe promienie rozchodzące się na fioletowym tle. W środku tego swoistego słońca znajduje się napis Ethno Port Poznań.

mat. Ethno Port Poznań, Centrum Kultury ZAMEk w Poznaniu
https://www.facebook.com/events/196695951548228/
Miejsce:
Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu
ul. Św. Marcin 80/82
61-809 Poznań
Godz.
17.00 - 23.00
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone

 
 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2021


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury